Daugavietes sporta spēlēs

“Ik rītu celies, ik skaistāka topi,

Ik rītu celies, ik gudrāka topi,

Ik rītu celies, ik krietnāka topi!”

 /s!k! Daugaviete god!fil! A.Brigadere/

 

Dārgie korporanti!

 

Būsiet sirsnīgi gaidīti studenšu korporācijas Daugaviete organizētajā eksternajā konferencē "DISKUSIJU MĀKSLA ZINĀTNĒ, SABIEDRĪBĀ UN DARBĀ", kas ievadīs Daugavietes 95 gadu jubilejai veltītos pasākumus.

Konference notiks š.g. 15. oktobrī s!k! Daugaviete K!Dz! Stabu ielā 14-22, kurā uzstāsies tādi lektori kā Latvijas Universitātes doktorante klīniskajā psiholoģijā Rita Strautmane, Ajūrvēdas psiholoģijas un medicīnas speciāliste Ilze Selecka, debašu kultūras attīstītājs Latvijā Mārtiņš Vaivars un praktizējoša psiholoģe un studenšu korporācijas Gundega fil! Līga Volonte.

Konferences laikā lektori mūs iepazīstinās ar attīstītas inteliģences nozīmi kvalitatīvas diskusijas norisē, konflikta nozīmi personības attīstībā vēdu skatījumā, saudzīgu ievadu argumentācijā un loģikas kļūdām, kā arī stresa mazināšanas metodēm.  

Konferences programmu un vairāk informācijas par lektoriem skatīt šeit.

Lūgums pieteikt savu dalību, aizpildot pieteikuma anketu (spiežot uz saiti) S!K! Daugaviete konference līdz š.g. 12. oktobrim. Jautājumu gadījumā esiet laipni aicināti sazināties ar taut! Andu Cini, daugaviete (e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., mob.tel.: 28870777).

Konferences dalībnieku skaits ir ierobežots.

 

konference.jpg

 

 

 

 

Aktīvās meitenes (2014.g.)